Názory lekárov

Lekári hodnotia prínosy používania konvičky Rhino Horn™ pre ich pacientov

Môžem povedať, že mám samé pozitívne skúsenosti s rhinohornom, pravidelne ho používajú moje deti, takisto už aj veľa mojich pacientov, ktorí sú s ním veľmi spokojní. Inštruujem priebežne aj detských lekárov a chcem informáciu o ňom zaradiť aj do mojej prednášky pre alergologov, pneumologov a ORL lekárov o pomocných liečebných metodach ochorení dýchacích ciest.

ORL špecialista

Dostal som vašu vzorku, priznám sa bol som trošku skeptický voči tomuto výrobku, aj napriek tomu som to skúsil použiť a musím Vám povedať že som bol s tým spokojný, určite to odporučím.

Praktickí lekár

… s konvičkou mám len tie najlepšie skúsenosti, používajú ju moje deti a tiež ja, preto mi robí potešenie informovať pacientov o tomto geniálnom vynáleze. Mám veľmi dobrú spätnú väzbu od pacientov, každý, kto ju začne používať, je s ňou spokojný. Taktiež ich zdravotný stav sa výrazne zlepšuje a sú schopní znížiť alebo úplne vysadiť aerosoly do nosa, či už anemizujúce alebo s kortikoidmi.

ORL špecialista

Skúsenosti s Rhino Hornom: moje osobné – skvelé, pacienti, ktorí si to zakúpili, majú rovnaký názor / až na jedného mladého muža , ktorý tvrdí , že mu to cez nos nepreteká … no po rozhovore s matkou tohto 16ročného fešáka som dospela k názoru, že ide skôr o otázku „chcenia“. Ja som spokojná, objednala som to už aj pre príbuzných a cez internet, pred Vianocami a mala som to do 2 dní. Cena je tiež primeraná. Zatiaľ som aj pacientom odporúčala objednať cez net, ale už viem, že to majú aj v lekárni, blízkej k mojej ambulancii.

Alergológ

S praktickým použitím konvičky som spokojný, doporučujem ju pacientom a pokiaľ viem, nemajú problém s jej použitím. Samotný efekt preplachov je viac než dostatočný, nehovoriac o životnosti a tým aj jej ekonomickej výhodnosti.

ORL špecialista

Predtým som pracovala v inom zariadení, kde sme používali niečo podobné, ale sklenené. Nevýhoda bola, že sa tieto sklenené banky rozbíjali. Váš Rhinohorn je fajn, nerozbitný a s priloženou lyžičkou na soľ je to aj veľmi praktické. Sama som si jednu vzorku nechala, lebo mám alergickú rinitídu, ďalšie máme na oddelení a jednu vzorku na predvádzanie máme na ambulancii. Zatiaľ som prekvapená, lebo niektorí naši rodičia to poznali a používali, niektorí nie, ale pridali sme im leták, nech porozmýšľajú či si to nekúpia. S distribúciou asi nie sú problémy. Teší ma, že sa tento výrobok dostal na trh, lebo v našom regióne sú rodiny s nízkym príjmom a tak ušetria. Po vstupnej investícii kupujú len soľ (NaCl) a tak odpadá kúpa roztokov s morskou soľou (fi preparáty……), ktoré splnia rovnaké účely ale sú drahšie (pri tej istej spotrebe). Obsah stabilizátorov v komerčných preparátoch je tiež nezanedbateľný argument pre výhody vášho systému pre dnešný chemický svet. Takže dúfam, že sa počet používateľov rozrastie.

Primárka detského oddelenia

Vašu pomôcku používame na oddelení, zároveň dve som dal kolegyni na detské ORL oddelenie. Skúsenosti sú dobré, soľné roztoky najmä v tejto finančne nenáročnej forme sú vítanou pomocou v praxi.

Primár oddelenia imunológie a alergológie

Odporúčame našim pac s alergickou nádchou Váš výrobok , pretože máme s ním aj v súkromí veľmi dobré skúsenosti.

Prednosta detskej kliniky