Skúsenosti

Skúsenosti užívateľov

Som alergik a toto je najlepšia vec, aká mi bola poradená na alergiu. Veľmi odporúčam, pomáha to.

 

Na odporučenie detskej lekárky, každý deň vyplachujem šesť ročnému synovi nos. som spokojná, synovi ustúpil opakovaný kašeľ a sople.

 

Tristvrte roka som bojovala so zlatym staphylokokom priznaky nadchy a skriabaniu nosohltana sa opakovali kazde 2 tyzdne, az vyplachy 2krat denne pomohli niekedy s pouzitim kvapky tea tree oleja. Pomaha aj pri priznakoch tehotenskej nadchy.

 

Bez tejto kanvicky by sme chripkovu sezonu prekonavali ovela tazsie! Nedam dopustit na tento vynalez.

 

S konvičkou mám veľmi dobré skúsenosti. Používam ju ja aj moja rodina pri problémoch horných dýchacích ciest. Taktiež zvyknem užívať špeciálnu soľ z mŕtveho mora a účinky sú naozaj veľmi pozitívne. Predtým som zvykla mať bežnú nádchu týždeň, pri používaní konvičky sa jej „zbavím“ za 2-3 dni.

 

Pred pár dňami som sa dozvedela o Vašej konvičke. Úprimne, s počiatku som bola skeptická – čo už zmôže preplachť nosa. Už po prvom použití som ráno vstala s lepším pocitom – čistejším nosom. Miesto kortikoidov som teda začala preplachovať nos. Zrazu viem dýchať – ten pocit, keď sa človek vie nadýchnuť čerstvého vzduchu. Váš výrobok by mal nielen poznať, ale odporúčať každý lekár. Pri mojej diagnóze som obišla pľúcneho, alergiológa, ORL aj všeobecného lekára. Všade som dostala lieky, no nikto mi neporadil tento zázrak.